SensyBlack
Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.
~!IMPORTANTE!~

Reguli Generale ale Forumului

----------------------------

Regulile Membrilor

Regulile Moderatorilor

Regulile Chat-ului

____________________________

 

           <^_^HAVE FUN^_^>


Mass`uri ~.~ 2ppwvvs

Mass`uri ~.~

2 participan?i

In jos

Normal Mass`uri ~.~

Mesaj Scris de Rallu` 22.05.09 16:06

Mass-uri! Bune sau nu, funny sau mai putin... Sa vedem colectiile voastre! :))


"Multumesc tuturor celor care mi-au dat masss-uri Datorita voua am trecut prin multe clipe minunate cum ar fi: 1. Am citit de 170 de ori k imi va fi sters contul de meu de pe yahoo. 2. Am 30000 de ani de ghinion in fata mea si am murit deja de 846 de ori pt k nu am dat toate mass-urile mai departe 3.Sunt blestemat/a sa nu gasesc dragostea adevarata pt k nu am dat restart la pc, nu m-am dat de 3 ori peste cap si nu am apasat shift de 99 de ori.. ...si mama a murit cam de 5483 de ori.... Da si tu mai departe dak esti in campania anti-mass-uri cretine si idioate " -->mda.... :roll: asta este cat de cat bun...dar tot mass ramane :))


dar asta.... :lol!:


FITZI ATENTZI CE MESAJ AM PRIMIT oameni buni, ma numesc Chris si am 15 ani. Daca nu citesti tot ti se va intampla ceva...Eu nu am nas si nici urechi. nu te speria ca nu-s moarta. Daca nu dai msg asta la toata lista diseara apar la fereastra ta si cu un cutzit iti omor familia. Nu e nici o gluma. scz scz scz de mass lam pr ji yo lol tare msj.. oh da ( ce mass )

(nici o modificare facuta de mine ) :))
Rallu`
Rallu`
>>SensyBlack Fondator<<
>>SensyBlack Fondator

Numarul mesajelor : 492
Varsta : 28
Localizare : La Fornetti :">
Data de inscriere : 25/03/2008

Foaie de personaj
Respectarea Regulilor:
Mass`uri ~.~ Left_bar_bleue100/100Mass`uri ~.~ Empty_bar_bleue  (100/100)

https://sensyblack.forumgratuit.ro

Sus In jos

Normal Re: Mass`uri ~.~

Mesaj Scris de SweetyCory 30.12.09 15:36

Ok ...eu le pun pe cele care mi-au placut cel mai mult :d

"Era odata o fata oarba... si s-a izolat de toti si toate... nu vroia sa stea cu ea decat prietenul ei. Tot ce-mi doresc mai mult e sa pot vedea lumea din jurul meu, spunea ea... -Vrei sa te casatoresti cu mine? i-a propus intr-o zi baiatul... -Nu ma voi casatori daca nu pot vedea... ...La ceva timp, pt fata a aparut o pereche de ochi donati... a putut vedea si in momentul cand s-a uitat la prietenul ei a vazut ca si el este orb... -"Nu ma pot casatori cu un orb"... a spus fata si s-a intors sa plece... Inainte sa dispara sunetul pasilor ei, baiatul i-a soptit : "sa ai grija de ochii mei te rog" ...


Ultima știre din Irak: كأننا عشرون مستحيل في اللّد ، والرملة ، والجليل هنا .. على صدوركم ، باقون كالجدار وفي حلوقكم ، كقطعة الزجاج ، كالصبّار وفي عيونكم ، زوبعة من نار.. هنا .. على صدوركم ، باقون كالجدار نجوع .. نعرى .. نتحدى .. ننشد الأشعار ونملأ الشوار ....nici mie nu imi vine sa cred ce s-a intamplat' :|


Si asta ii fain ;))

DRAGI OBSEDATI DE MASSURI CITITI SI INVATATI --> Aviz pentru amatorii de massuri: 1. Directorul de la Yahoo nu inchide Yahoo-ul ... nu'i atat de prost 2. Nu e nici un copil cu grupa sanguina abcxyz care moare de plictiseala acuta in Koreea comunista... 3. Nu iti apare iubirea adevarata pe monitor daca restartezi de 5 ori compu, sari de 3 ori pe geam si iti omori toata familia cu o surubelnitza 4. Rugam toti amatorii de mass sa fie dragutzi si sa se sinucida, sau sa roage pe cineva sa ii execute... Multumim, Directia anti-tembelism (da mai departe dak esti de acord cu mine)
SweetyCory
SweetyCory
Membru VIP
Membru VIP

Numarul mesajelor : 289
Varsta : 27
Localizare : BZ :X:X
Data de inscriere : 29/12/2009

Foaie de personaj
Respectarea Regulilor:
Mass`uri ~.~ Left_bar_bleue100/100Mass`uri ~.~ Empty_bar_bleue  (100/100)

http://just4you.just-forum.net

Sus In jos

Normal Re: Mass`uri ~.~

Mesaj Scris de Rallu` 02.01.10 9:06

ti manelist? Nu esti in stare sa legi 2 cuvinte? Idolul tau este un tip cu 2 clase? Te-ai saturat de titluri de maimuta? Iti cumperi numai tzoale Dulce & Garbanna si adidasi Mike din bazar? Esti mai prost decat prevede legea? Dansezi ca un babuin cand vede banane? NU rata ocazia si toarna-ti benzina in cap.. de restu ne ocupam noi.
Rallu`
Rallu`
>>SensyBlack Fondator<<
>>SensyBlack Fondator

Numarul mesajelor : 492
Varsta : 28
Localizare : La Fornetti :">
Data de inscriere : 25/03/2008

Foaie de personaj
Respectarea Regulilor:
Mass`uri ~.~ Left_bar_bleue100/100Mass`uri ~.~ Empty_bar_bleue  (100/100)

https://sensyblack.forumgratuit.ro

Sus In jos

Normal Re: Mass`uri ~.~

Mesaj Scris de SweetyCory 12.02.10 12:28

COMPANIA ANTI-MASSURI:Va multumesc tuturor celor care trimiteti mass-uri,datorita voua acum am:
-34.000 de ani de ghinion
-n-o sa am noroc in dragoste(asta doar ca n-am trimis cateva 10.000 de mass-uri)
-o sa-mi moara mama de 66 de ori
-o sa-mi inchida messengerul de 20.000.000 de ori ca n-am trimis un mass
-n-o sa mai tina Dumnezeu la mn
-n-o sa fiu sarutat(a)daca nu sunt cu mana pe mouse
-Dumnezeu n-o sa mai deschida nu stiu care poarta a infinitului etern
VA MULTUMESC MULT PENTRU TOATE ASTEA(SI DOAR CA NU V_AM TRIMIS VOUA MASS-URILE ASTEA IDIOATE DESPRE DRAGOSTE,BANI SI NOROC)


Dak primeshti acest mesaj trebuie sa'l trimitzi cuiva pe kre il iubeshti,unuia pe kre'l urashti,unuia pe kre'l placi shi unuia cu kre ai vrea sa te culci.Acum intreaba'te de ce tzi l'am trimis eu!:D


Cum faci dragoste : launghing launghing
Berbec - Usor
Rac - placut excitant sensual super mult satisfacator
Taur - Dureros
Gemenii - mult si bine
Leu - satisfacator
Balanta - putin
Fecioara - cel mai bn,cu multa experienta
Scorpion - Disperat de viata
Sagetator - pasional si cu tandrete
Capricorn - putin...
Varsator - tandru
Pesti - bine


Sa vedem.., tu imi citesti mesajul .... te gandesti despre ce e vorba.....nu stii...nu ai ce sa faci pana nu il citesti pe tot ...eu chiar dak iti zic s nu il citesti u ink mai citesti , da , citesti si acum....asa k mai bine nu mai citi. eram sigur k continui s citesti :)) saracutzul de tine....paaaaaaaaaaaa


CITESTE CORECT! Cnofrom uuni stduiu al ueni uinvresttiai elgenze, nu cntozeaa in ce odrnie se alfa lirteele itnr-un cuvant, signruul lcuru ipmotarnt e ca pirma si utlima lierta sa fie la lcuol lor. Rsetul potae fi o vrzaa colmpeta si tot o vei ptuea ctii fraa prboelme. Atsa e din cuzaa ca nu ciitm feicrae lteira, ci cvanutul ca un irtneg. E umioitare cpatcitetea ceireiului uamn de a rentositcui detale (Scuze de mass dar e prea tare faza)


Craciun fericit!
launghing2
SweetyCory
SweetyCory
Membru VIP
Membru VIP

Numarul mesajelor : 289
Varsta : 27
Localizare : BZ :X:X
Data de inscriere : 29/12/2009

Foaie de personaj
Respectarea Regulilor:
Mass`uri ~.~ Left_bar_bleue100/100Mass`uri ~.~ Empty_bar_bleue  (100/100)

http://just4you.just-forum.net

Sus In jos

Normal Re: Mass`uri ~.~

Mesaj Scris de SweetyCory 13.03.10 15:48

~Azi predam "pumnul" definitia pumnului: pumnul este partea de vorbire care muta maxilaru dintr-o parte in alta si raspunde la intrebarea :"MAI VREI??")))))))...

~ Vine profa!!!groaza mare, in ghiveci se usca-o floare, deschide brusc catalogul, si incepe monologul: k nu-s florile udate, k ferestrele sunt sparte, k perdelele sunt rupte, k la noi in clasa pute, k nu suntem patrioti si k suntem idioti, k ni capu'tot la rele si k noi facem belele. vede banca!!! e pictata cu desene, unele sut chiar obscene si s-apuca de predat noua lectie de kkt!!!!

~ un student pica la examenul de matematica. - Domnule profesor, daca va pun o intrebare logica si nu stiti raspunsul, imi mariti nota? - Da, sigur! - Ce este legal dar ilogic, ilegal dar logic, ilogic si ilegal, toate in acelasi timp? Profesorul se gandeste, face scheme pe hartie, dar nu stie raspunsul. - Bine, uite, ti-am pus 8 in loc de 3, acum spune-mi si mie raspunsul. - Faptul ca dumneavoastra aveti 69 ani, iar sotia dvs. are 22 ani este legal, dar ilogic; faptul ca sotia dvs. are un amant de 21 ani este ilegal, dar logic, iar faptul ca dvs. ii mariti nota amantului sotiei dvs. este si ilegal si ilogic !!!! mori de ras, DIN CAZ REAL

~ Tigara iti ia 2 min din viatza.....sticla de bere iti ia 7 min din viatza........SCOALA ITI IA 7 ORE pe zi DIN VIATZA........ deci scoala nu e buna pt sanatatea noastra !! da mai departe dak nu esti tocilar

~ Daca o pocnesti, se cheama maltratarea femeii. Daca te pocneste ea, e autoaparare. Daca iei o decizie fara sa o intrebi, esti nesimtit. Daca ea ia o decizie fara sa te consulte, e femeie emancipata. Daca ii ceri sa faca ceva ce nu ii place, e dominare masculina. Daca te roaga ea, iti face o favoare. Daca apreciezi formele unei femei si lenjeria sumara, esti pervers. Daca nu, esti homo. Daca-i oferi flori, urmaresti ceva. Daca nu, esti magar. Daca esti mandru de realizarile tale, esti plin de tine. Daca nu, esti lipsit de ambitie. Daca o doare capul, e obosita. Daca te doare pe tine, n-o mai iubesti. Daca vrei sa faci dragoste prea des, esti obsedat. Daca nu, ai pe altcineva. Si va mai intrebati de ce mor barbatii mai repede

~ De ce e așa de greu să vorbești despre Dumnezeu, dar e așa de ușor să vorbești de sex? De ce suntem atâta de plictisiți kând ne uităm printr-o revistă creștină, da e așa de simplu să citești Playboy? De ce este așa de ușor să dai ignore la un mesaj despre Dumnezeu, dar retrimitem celelalte urâte? De ce bisericile devin din ce in ce mai mici,dar barurile si cluburile cresc? Gandeste-te vei retrimite acest mesaj? Sau îl vei ignora, pt. k gândești k vei fii făcut de râs? Dar amintește-ți, Dumnezeu întotdeauna te privește ....SUPER MASS
SweetyCory
SweetyCory
Membru VIP
Membru VIP

Numarul mesajelor : 289
Varsta : 27
Localizare : BZ :X:X
Data de inscriere : 29/12/2009

Foaie de personaj
Respectarea Regulilor:
Mass`uri ~.~ Left_bar_bleue100/100Mass`uri ~.~ Empty_bar_bleue  (100/100)

http://just4you.just-forum.net

Sus In jos

Normal Re: Mass`uri ~.~

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Sus


 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum